menu: Skierniewice | Łowicz | Brzeziny | Rawa Maz.Newsletter BIBNEWS www.bpskierniewice.pl

Dopisując swój adres e-mail, do listy wysyłkowej zgadzacie się Państwo na otrzymywanie informacji publikowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Skierniewicach na poniższe tematy:

  1. Aby otrzymywać nasz newsletter wpisz w okienko rejestracji swój adres e-mail, a w treści wiadomości - słowo "TAK" i zatwierdź (kliknij słowo "wyślij"), tym samym wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) "o świadczeniu usług drogą elektroniczną".
  2. Na Twoją pocztę zostanie wysłane potwierdzenie o dodaniu Cię do listy subskrybentów newslettera.
  3. Wydawcą newslettera jest Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach, ul.Senatorska 12, 96-100 Skierniewice.
  4. Usługa subskrypcji newslettera serwisu www.bpskierniewice.pl jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
  5. Newsletter jest przesyłany do zarejestrowanych użytkowników pod koniec każdego miesiąca. W wypadku ważnych informacji takich jak zmiana godzin pracy Biblioteki, newsletter może zostać wysłany więcej niż raz w miesiącu.
  6. Każdy subskrybent newslettera może zrezygnować z jego otrzymywania w dowolnej chwili, wpisując swój adres mailowy w okienko rejestracji oraz słowo "NIE" w treści wiadomości.
  7. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
  8. Wszelkie prawa do zawartości serwisu Biblioteki Pedagogicznej w Skierniewicach www.bpskierniewice.pl są zastrzeżone. Użytkownik ma prawo do pobierania oraz drukowania całych stron lub fragmentów portalu pod warunakiem nienaruszania praw autorskich oraz praw o rejestracji znaków należących do Biblioteki Pedagogicznej w Skierniewicach. Żadna część serwisu nie może być w całości lub części kopiowana w celach komercyjnych, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej zgody Biblioteki Pedagogicznej w Skierniewicach.
  9. Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach oświadcza, że respektując prawo do prywatności nie gromadzi danych uzyskanych drogą rejestracji użytkownika, które mogłyby być danymi osobowymi w rozumieniu art. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (tekst jednolity Dz.U. z 2002 roku Nr 101, Poz. 926 z późniejszymi zmianami), pozwalających na identyfikację użytkownika.